Publicaties

Integriteit

Vertrouwenspersonen

  • Fons Vitae Lyceum

Barbara Spruit (barbara.spruit@fonsvitae.nl)
Oskar Maarleveld (oskar.maarleveld@nicolaas.nl)

  • St. Ignatiusgymnasium

Anne Karen Ruitenberg (a.ruitenberg@ignatius.nl)
Peter Boschman (p.boschman@ignatius.nl)

  • St. Nicolaaslyceum

Joy Pultoo (jpultoo@nicolaas.nl)
Grace Keijner (gkeijner@nicolaas.nl)

  • Extern (alleen voor medewerkers)

Eelco Jongenburger (e.jongenburger@humancapitalcare.nl / 020 305 7010)

Voor vragen over hoe de stichting en haar scholen omgaan met persoonsgegevens kunt u contact opnemen met de functionaris gegevensbescherming, dhr. Klootwijk, via gegevensbescherming@svoaz.nl.