Publicaties

Integriteit

Vertrouwenspersonen

  • Fons Vitae Lyceum

Barbara Spruit (barbara.spruit@fonsvitae.nl)
Marco Metselaar (marco.metselaar@fonsvitae.nl)

  • St. Ignatiusgymnasium

Anne Karen Ruitenberg (a.ruitenberg@ignatius.nl)
Peter Boschman (p.boschman@ignatius.nl)

  • St. Nicolaaslyceum

Joy Pultoo (jpultoo@nicolaas.nl)
Grace Keijner (gkeijner@nicolaas.nl)

  • Extern

Jeanette Jager (jager@devertrouwenspersoon.nl / 088 111 99 03)
Jeroen Zweerts (zweerts@devertrouwenspersoon.nl / 088 111 99 10)

Voor vragen over hoe de stichting en haar scholen omgaan met persoonsgegevens kunt u contact opnemen met de functionaris gegevensbescherming, dhr. Klootwijk, via gegevensbescherming@svoaz.nl.