Publicaties

Integriteit

Vertrouwenspersonen

  • Fons Vitae Lyceum

Barbara Spruit (barbara.spruit@fonsvitae.nl)
Marco Metselaar (marco.metselaar@fonsvitae.nl)

  • St. Ignatiusgymnasium

Anne Karen Ruitenberg (annekaren.ruitenberg@ignatius.nl)
Peter Boschman (peter.boschman@ignatius.nl)

  • St. Nicolaaslyceum

Joy Pultoo (joy.pultoo@nicolaas.nl)
Grace Keijner (grace.keijner@nicolaas.nl)

  • Externe vertrouwenspersoon:

Eelco Jongenburger (e.jongenburger@humancapitalcare.nl). Introductie vertrouwenspersoon Eelco Jongenburger 2021

 

 

Voor vragen over hoe de stichting en haar scholen omgaan met persoonsgegevens kunt u contact opnemen met de bestuurssecretaris, dhr. Wezenberg, via jeroen.wezenberg@svoaz.nl.